گالری تصاویر ناب - دختر جوان: سه برادر و پدرم قاتل خواستگار من هستند!
گالری تصاویر ناب
ژورنال لباس مجلسی ترکی , تصاویر‌خنده‌دار , جدیدترین مدل لباس تونیک مجلسی , پیامهای تیکه دار به عروس , FBIمخفف چیست , عکس های علی کریمی , مدل ماشین , استیو جابز , عکس های کیک تولد دخترانه , عکس مدل مو مردانه
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dayarayan |
 
راز قتل جوان عاشق همچنان در ابهام باقي ماند. 6 سال پيش فردي به نام محمد رضا در جريان يك نزاع به شدت مجروح و اقدامات درماني براي وي موثر نيفتاده و فوت كرد.

به گزارش تهران امروز، با شروع تحقيقات پليسي كارآگاهان دريافتند محمد رضا با سه برادر و پدر دختري به نام شيما اختلاف شديد داشته كه علت اين كشمكش هم مخالفت اين افراد با ازدواج مقتول و شيما بوده است. پليس بلافاصله بازجويي از اين مظنونين را در دستور كار قرار داد ولي دليل محكمي براي دست داشتن اين افراد در جنايت اخير پيدا نكرد.

چنئد ماه بعد در حالي كه اين پرونده در اداره آگاهي در حال خاك خوردن بود شيما نزد پليس آمده و گفت مي‌داند چه كساني محمد رضا را از سر راه برداشته‌اند.

شيما انگشت اتهام را به سوي برادران و پدر خود نشانه گرفت و گفت: محمد‌رضا ديوانه من بود. او مي‌خواست هر طور شده با هم ازدواج كنيم اما پدر و برادرانم مخالف اين كار بودند. هر چه اصرار محمد رضا هم بيشتر مي‌شد برادران و پدرم نيز مخالفت بيشتري با اين وصلت از خود نشان مي‌دادند.

سرانجام پدر و برادرانم كه مشاهده كردند محمد رضا كوتاه بيا نيست قراري با او چيده و وي را سر همان قرار از پا درآوردند. اين‌ها قاتلان محمدرضا، خواستگارمن هستند. آنها پس از اين جنايت هم از منزل گريخته و معلوم نيست به كجا رفته‌اند. با اين سرنخ بلافاصله اين 4‌مرد تحت تعقيب قرار گرفته ولي هيچ نشانه‌اي از مخفيگاه آنها به دست نيامد.

تا اينكه 4 سال بعد دو تن از برادران به نام حامد و مهران با پاي خود به آگاهي آمده و به قتل محمد اقرار كردند. اين اعترافات كافي بود تا پرونده هر دو متهم به شعبه 74 دادگاه كيفري استان تهران فرستاده شد و اين دو نفر امروز مورد محاكمه قرار گرفتند.

در ابتداي جلسه نماينده دادستان اتهامات حامد و مهران را محرز خوانده و از دادگاه تقاضاي صدورحكم قانوني را كرد. سپس از اولياي دم خواسته شد تا به جايگاه مخصوص بيايند.

مادر مقتول با درخواست قصاص متهمين گفت: اين‌ها پسر جوان مرا كشتند. محمد رضا شيفته شيما شده بود اما برادرانش موافق اين وصلت نبودند. روز حادثه حامد با پسرم تماس گرفت و با وي قراري گذاشت. به محمد‌رضا گفتم مواظب خودش باشد اما او اطمينان داد كه اتفاقي نمي‌افتد و قرار است تنها با برادران شيما حرف بزند. پسرم ديگر برنگشت و من مطمئنم حامد او را به قتل رساند ه است.

سپس قاضي از حامد خواست از خود در مقابل اتهامش دفاع كند. حامد در حضور دادگاه مسئوليت قتل را كه در جلسه بازجويي گردن گرفته بود رد كرده و اين طور گفت: من نه محمد رضا را كشتم نه تماسي با او گرفتم. شب حادثه در خيابان ايستاده بودم كه متوجه نزاع بين برادرم با مقتول شدم. به سرعت به سمت آنها رفتم اما هر دو پا به فرار گذاشتند. موتور مقتول روي زمين افتاده بود آن را برداشته و به تعقيب آنها پرداختم. كمي جلوتر محمد رضا خونين روي زمين افتاده بود با مشاهده او حواسم پرت شد و محكم به ماشيني كه از روبه‌رو مي‌آمد برخورد كردم. مجروح روي زمين افتادم و ديگر چيزي نفهميدم.

در اين لحظه قاضي پرسيد اما شما بارها به قتل محمد رضا اقرار كرده‌اي و اين حرف‌ها مورد تاييد خواهرت هم قرار گرفته است چه توضيحي در اين باره داري؟

حامد هم با رد اعترافات خود بار ديگر تكرار كرد كه دستي در اين جنايت نداشته و برادر ديگرش مهران خود بايد پاسخگوي كارهايش باشد.

دادگاه در همين نقطه به پايان رسيد و ادامه رسيدگي به آن به وقت ديگري موكول شد.
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.