گالری تصاویر ناب - اعتراف به قتل پس از 18 سال
گالری تصاویر ناب
ژورنال لباس مجلسی ترکی , تصاویر‌خنده‌دار , جدیدترین مدل لباس تونیک مجلسی , پیامهای تیکه دار به عروس , FBIمخفف چیست , عکس های علی کریمی , مدل ماشین , استیو جابز , عکس های کیک تولد دخترانه , عکس مدل مو مردانه
نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dayarayan |


اعتماد: مردي که 18 سال قبل دختري 7 ساله را به قتل رسانده بود به خاطر عذاب وجدان خودش را تسليم پليس کرد.

اين مرد که حميد نام دارد و اکنون 37 ساله است روز سه شنبه هفته پيش به پليس آگاهي اصفهان مراجعه کرد و از جنايتي که در دوران سربازي اش مرتکب شده بود پرده برداشت. حميد که بسيار متاثر و ناراحت به نظر مي رسيد در اعترافاتش گفت؛ من سال 68 در ايلام خدمت سربازي ام را مي گذراندم و به لحاظ مالي بسيار در مضيقه بودم در آن شرايط دشوار که اميدي به آينده نداشتم هر از گاهي به شهرستان اليگودرز که محل اقامت پدر و برادرم بود مي رفتم و از آنان مبلغي به عنوان کمک هزينه دريافت مي کردم ولي آنها نيز وضع مالي خوبي نداشتند و خودشان براي امرار معاش با مشکلات زيادي دست به گريبان بودند. به همين خاطر نيز آخرين بار وقتي براي گرفتن کمک نزد آنها رفتم از پرداخت پول به من سر باز زدند و مرا از خودشان راندند.
پس از اين اتفاق اميدم را به زندگي به طور کامل از دست دادم. افسرده شده بودم و نمي دانستم براي رهايي از آن وضعيت فلاکت بار بايد چه راهي در پيش بگيرم. هر وقت از محل خدمتم بيرون مي آمدم بدون هدف و مقصد در خيابان ها پرسه مي زدم و در افکار آزاردهنده خودم غرق مي شدم تا اينکه در آخرين روزهاي خدمت طاقتم را از دست دادم و يک روز پس از سفر به اليگودرز وقتي مشغول قدم زدن در کوچه پس کوچه هاي شهر بودم دختربچه يي حدوداً 7 ساله را مشاهده کردم که به تنهايي مشغول بازي بود و گوشواره يي به گوش داشت.

با ديدن گوشواره وسوسه شدم. به طرف دختربچه رفتم و در يک لحظه دستم را روي دهانش گذاشتم و وي را به سمت خانه يي مخروبه بردم و در آنجا گوشواره ها را از گوشش درآوردم. در همان هنگام بود که متوجه شدم دخترک بر اثر فشار دست من خفه شده است. با مرگ کودک به شدت وحشت زده و دچار دلهره شدم. هرگز تصور نمي کردم روزي به خاطر پول مجبور به آدم کشي آن هم قتل يک دختر خردسال بشوم.

حميد ادامه داد ؛جسد را در همان خانه متروکه رها کردم و به سرعت فراري شدم و پس از سپري شدن آخرين روزهاي خدمتم در ايلام، راهي اصفهان شدم. خيلي تلاش مي کردم قتل آن دختر را از ياد ببرم، اما موفق به اين کار نمي شدم و چهره دخترک از مقابل چشمانم دور نمي شد. شب ها نمي توانستم بخوابم و روزها آرام و قرار نداشتم.

در شرايطي که عذاب وجدان يک لحظه هم مرا آسوده نمي گذاشت به اين فکر افتادم که خودم را تسليم کنم اما از ترس نتوانستم اين کار را انجام بدهم. در آن ايام به عنوان کارگر ساختماني زندگي و روزهاي سختي را سپري مي کردم تا اينکه بالاخره ازدواج کردم و صاحب دو دختر شدم که اکنون 12 و 8 ساله هستند. هر چند تصور مي کردم ازدواج و بچه دار شدن خاطره تلخ اليگودرز را از ذهنم پاک مي کند ولي اين اتفاق نيفتاد و هر وقت دخترانم را مي ديدم به ياد مقتول مي افتادم. آنقدر عصبي بودم که مرتب با همسرم دعوا مي کردم و او را نيز آزار مي دادم. در اين مدت نيز بارها به فکر تسليم شدن افتادم و هربار پشيمان شدم تا اينکه اخيراً به مطالعه کتب ديني پرداختم و از اين طريق توانستم با نفسم مبارزه و خودم را براي تسليم شدن قانع کنم. متهم به قتل در ادامه اظهاراتش گفت؛ اکنون براي مجازات آماده ام و اميدوار هستم خانواده آن دختر و خداوند مرا ببخشند.

پس از اعترافات حميد وي بازداشت و پرونده يي در اين رابطه به دادسراي جنايي اصفهان ارجاع شد و بازپرس حجت اسدي تحقيقات براي بررسي صحت و سقم ادعاهاي متهم را آغاز کرد. در جريان بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد منطقه يي که حميد مدعي است دختر 7 ساله را در آنجا ربوده و به قتل رسانده سال ها قبل تبديل به بزرگراه شده است و از خانواده آن دختر هيچ اطلاعاتي در دست نيست. با اين وجود تعدادي از ساکنان قديمي آن محله شناسايي شدند و در بازجويي ها تاييد کردند که سال 68 جسد دختري خردسال در يک خرابه پيدا و به خاک سپرده شد. بنابراين گزارش هم اکنون تحقيقات براي شناسايي اولياي دم مقتول و يافتن جسد دختر 7 ساله ادامه دارد.  
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.