گالری تصاویر ناب - تاثیر تحولات داخلی برقدرت چانه زنی هسته ای
گالری تصاویر ناب
ژورنال لباس مجلسی ترکی , تصاویر‌خنده‌دار , جدیدترین مدل لباس تونیک مجلسی , پیامهای تیکه دار به عروس , FBIمخفف چیست , عکس های علی کریمی , مدل ماشین , استیو جابز , عکس های کیک تولد دخترانه , عکس مدل مو مردانه
نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dayarayan |

وزیر کشور با اشاره به تاثیر شرایط داخلی ایران بر تعاملات دیپلماتیک و مناسبات بین المللی منطقه و جهان گفت: فرآیند تولید و توزیع قدرت و نقش آفرینی افراد در جامعه ما بسیار پیچیده است و فارغ از تحرکات خارجی عمل می کند.

به گزارش  مهر، حجت الاسلام مصطفی پور محمدی که در همایش معاونان برنامه ریزی و اداری مالی استانداری ها  سخن می گفت ، افزود: آنچه در عرصه سیاست خارجی ایران تعیین کننده است مدار مدیریت و شیوه چرخش امور در داخل کشور است که به ما ظرفیت و مانور لازم  و کافی می بخشد و مباحثی که در بیرون اتفاق می افتد تا حدود زیادی متاثر از تحولات داخلی است.

وی خاطرنشان کرد: باید بدانیم برآیند نگاه و حرکت مدیران کشور سازنده ساختار دیپلماسی بین المللی جمهوری اسلامی است، بنابراین می توان گفت قدرت چانه زنی هسته ای وابسته به نوع تدبیر داخلی است.

پورمحمدی یکی از مهمترین شروط لازم برای ارتقا سطح مدیریت داخلی در همه عرصه ها را اجرای اصل 44 و پیشبرد فرآیند خصوصی سازی دانست و با اشاره به اینکه در فضای داخلی در یک وضعیت پوست اندازی اقتصادی هستیم تصریح کرد: اصل 44 یعنی تعریف  و پی ریزی  مناسبات جدید در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی که این امر باعث رها سازی نیروهای پرتوان در همه عرصه ها و افزایش قدرت اقتصادی مردم در مقایسه با دولت خواهد شد.

وزیر کشور با انتقاد از ادبیات اداری کشور ، نظام دیوانسالاری را درایران قیم مآبانه توصیف کرد و با بیان اینکه ادبیات اداری بر بنیان اقتصاد نفتی شکل گرفته است خاطرنشان کرد: به علت غلبه اقتصاد نفتی نظام اداری کشور ناگزیر ، شامل دیوانسالاری قیم مآبانه بوده است و علیرغم سالم سازی این ساختار پس از انقلاب اسلامی در عمل از لحاظ رفتاری ، هنوز درون مایه قیم مآبانه باقی مانده است ، زیرا سرمایه عمده کشور دست مردم نیست بلکه در دست دولت است.

پور محمدی با تاکید بر اجرای اصل 44 و خصوصی سازی اقتصاد کشور تصریح کرد: از آنجا که دست و چشم مردم به کاسه دولت است نوع مناسبات به گونه ای شکل گرفته است که دیوانسالاری قیم مآبانه رفتار می کند، لذا با اجرای اصل 44 می توان نسبت به تغییر این مناسبات و معکوس کردن رابطه فعلی بین دولت ومردم اقدام کرد.

وزیر کشور با اشاره به کلیات لایحه بودجه سال 86 گفت: در صورت تصویب مجلس مقرر شده است، ضمن کاهش بودجه جاری کشور بودجه عمرانی را تا میزان 4 تا 5 درصد افزایش دهیم .

وی همچنین در خصوص قیمت بنزین در سال آینده افزود: اگر مجلس موافقت کند روزانه حدود 57 میلیون لیتر بنزین با سوبسید و بقیه با قیمت آزاد توزیع خواهد شد.

 

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.